Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms

Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms

₺127.71 ₺108.58
Stokta var
w4878

Etiketler: Ucuz Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms, Yüksek Kalite Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms, Çin Kolluklar Tedarikçiler.

 • uyumlu Marka: XIAOMI
  Model Numarası: B3
  Marka Adı: jakcom
  Time to market: This Month
  Connectors: Bluetooth
  Functions 1: Time Display Date Display Power Display
  Functions 2: Motion Pedometer Calorie Consumption Motion Distance
  Functions 3: Sleep Time Detection Heart Rate Detection Alarm Clock
  Functions 4: Call Reminder Call Reporting Number Answering the Phone
  Functions 5: Hanging up the Phone Repeat call Voice Prompt
  Hot Sale with: handphone outdoor
  Best Match to: j5 prime
  Promotion with: telefoon tas
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)


  Jakcom B3 akıllı bant sıcak satış handphone açık j5 başbakan olarak kollukları telefoon tms
  Tüm bir
  JAKCOM akıllı bant B3
  Üç renk mevcut tercihinize için
  Ayrıntılı ürün için her eleman
  Ana parçası JAKCOM B3 vücut esas benimser Metalik Püskürtme teknolojisi. Çekirdek elemanları ile tamamlandı CNC Sayısal kontrol işleme her ayrıntılı detay için.
  Dikkatli seçimi için ürün malzeme
  JAKCOM B3 of terleme bileklik ile donatılmıştır TPU malzeme ile hyposensitivity , Ve daha fazla tedavi ile ithal Kaplamalar bebek cilt Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için.
  Üstün görünüm için büyük işçilik
  JAKCOM B3 7 H seviye temperli cam benimser Safir Onun ekran yüzey için, ve üstün sunar modern görünüm ile 3D kavisli yüzey işleme ve Anti-parmak izi Kaplama filmi ekledi.
  Çoklu fonksiyonları
  JAKCOM B3 olarak hizmet verebilir Bluetooth kulaklık Ev sahibi parted olduğunu.
  Kulaklık benimser MIC denge denoising algoritması Ve tarafından sertifikalı olmuştur BQB , Ve daha güvenilir bağlantı sağlayabilir performans süre garanti ses kalitesi.
  Doğru kayıt
  JAKCOM B3, ile Altı eksenli sensör Ve kendi geliştirdiği içinde yerleştirilir Yeni motion algoritmalar JAKCOM of teknolojisi, sadece doğru kayıt ve göstermek kullanıcının motion gibi bilgileri adım numarası, kalori ve mesafe, ama aynı zamanda uyku süresi ve uyku durumları olarak iyi.
  Kalp hızı muayene
  JAKCOM B3 bir benimser Fotoelektrik kalp hızı sensörü Ve bir ADI motion senor Onun vücut içinde incelemek için egzersiz sırasında kullanıcının kalp hızı.
  Bağımsız fonksiyonel
  JAKCOM B3 bir ile donatılmıştır Ultra ince yumuşak HD OLED ekran Onun ön üzerinde, kullanıcı hemen hemen tüm onun fonksiyonu gösteren bilgi. Bu olabilir Bağımsız kullanılan Cep telefonu dışında, ve kullanıcı bir APP olmadan tüm fonksiyonel veri usta olabilir.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler