Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar

Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar

₺5.13 ₺3.90
Stokta var
w195

Etiketler: Ucuz Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar, Yüksek Kalite Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ Kat Etek Önlüklü baskı ayağı Ayak Kiti Için DİKİŞ MAKİNESİ Aracı Aksesuar, Çin Dikiş Araçları & Aksesuar Tedarikçiler.

 • Tipi: Dikiş Makinesi Parçaları
  kullanım: Sewing
  malzeme: Alloy
  use: sewing pattern
  diy: diy sewing
  Technology: overlock sewing
  Materials: leather sewing
  bernina presser foot: overlock presser foot
  janome presser foot: bias binding presser foot
  roller sewing: sewing presser
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 11cm x 9cm x 10cm (4.33in x 3.54in x 3.94in)


  Adı: Çok fonksiyonlu DİKİŞ MAKİNESİ aksesuarları pilili Önlüklü baskı ayağı baskı ayağı Pilili baskı ayağı
  Malzeme: çinko alaşım
  Ağırlık: 10G
  Boyutu: 3.2*1.8 cm
  Ambalaj: 1 * adet
  Ürün kullanımı: bu ince malzemeler için kullanılır. Sonra dikiş, otomatik olarak oluşturmak pleats. Ince malzemeler için, ince dantel ve hem için kullanılan olacak. Sonra dikiş, otomatik olarak üretmek pleats için kumaş plise. Giyim ve ev aksesuarları yapılır. Ideal aracı. Özellikle dikiş için uygun ince orta kalınlığı kumaşlar için.
  Talimatları:
  1. Select düz dikiş ve iğne pozisyon ayarlamak için sol iğne pozisyon;
  2. üst iplik gerginliği artırmak (daha üst iplik gerginlik, daha belirgin büzülen etkisi);
  3. Place kumaş gereken pilili baskı ayağı altında yüzeyi ile yukarı bakacak;
  4. kumaş yerleştirin olması gerekmez ortasında kılavuz oluk içinde pilili baskı ayağı, yüzeyi ile bakan aşağı, ve align doğru kılavuz oluk pilili baskı ayağı (dikiş payı olduğunu 1 cm);
  5. lütfen dikkat kumaş üst ve alt katmanları zaman dikiş. Aynı katman üzerinde kumaş kelepçe etmeyin. Dikiş işlemi sırasında kumaş çekmeyin. Aksi takdirde, büzülen etkisi elde olmayabilir.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler